Маркшейдерське обслуговування

Маючи в штаті досвідчених маркшейдерів та геологів – ми здійснюємо маркшейдерське та геолого-маркшейдерське обслуговування видобувних підприємств.

Маркшейдер займається обліком руху і станом запасів корисної копалини (розкривними роботами, підготовкою виїмки та виїмкою корисної копалини).Нехтування маркшейдерськими роботами може призвести до колосальних збитків та значних аварій на гірничому підприємстві.

Ми надаємо весь комплекс маркшейдерських та геолого-маркшейдерських послуг:

– створення зйомочної основи;
– розробка планів розвитку;
– облік руху запасів корисних копалин;
– ведення маркшейдерської документації для підприємства;
– ведення журналів обліку та звітності при гірничих роботах.

Маркшейдерія — галузь гірничої науки, яка спеціалізується на просторово-геометричних вимірюваннях підземних і наземних гірничих виробок і зображенні гірничої інформації на планах і розрізах. Маркшейдер відповідає за дотримання всіх проектних параметрів систем розробки корисної копалини, параметри будівель і споруд в шахті і на поверхні гірничого підприємства.

Сучасні методи ведення робіт з використанням системи GPS, сучасних автоматизованих тахеометрів та сучасного комплексу програмного забезпечення власної розробки дозволяють виконати маркшейдерські роботи якісно та швидко, заощаджуючи таким чином час та кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *