Каталог родовищ

Впродовж останніх років ми збирали, та аналізували інформацію про розвідані родовища корисних копалин, спецдозволи(ліцензії) на які не видавались або втратили чинність. Також підприємством постійно здійснюється обстеження та оцінка територій з метою виявлення перспективних родовищ корисних копалин.

Все частіше розбирають незначні родовища, розташовані далеко від транспортної інфраструктури з невигідним географічним розташуванням та незручною геологічною будовою лише тому, що вони вивчені та відомі. Зрештою власники таких родовищ витративши свої кошти не можуть розпочати розробку внаслідок ряду причин. З кожним днем отримати в користування хороше родовище корисних копалин все складніше. Дійсно, хороші вивчені родовища уже мають своїх власників. На інші, варті уваги, ділянки надр вже сьогодні по кілька заявок від різних претендентів.

Сьогодні, значно вигідніше підібрати перспективну ділянку надр для геологічного вивчення із потрібними запасами корисної копалини, максимально наближену до залізничних та автомобільних доріг, на землях, питання придбання або оренди, яких узгоджується. Таке родовище після геологічного вивчення максимально відповідатиме потребам надрокористувача, і в результаті цілком може обійтись дешевше, адже надрокористувач сплачуватиме лише за ті запаси корисної копалини, які зможе видобувати.

На цій сторінці опублікована часткова інформанія про запропоновані нами родовища. Якщо Вас зацікавили ці родовища, або Ви бажаєте підібрати родовище, яке б відповідало вашим критеріям, звертайтесь до нас будь-яким зручним для вас способом, вказаним на сторінці “Контакти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *