План перевірок підприємств у 2020 році.

На Інспекційному порталі оприлюднено Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.

Для завантаженя Проекту плану здійснення комплексних заходів на 2020 рік у форматі таблиці Exel перейдіть за посиланням: Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.xlsx

Для пошуку свого підприємства в планах/графіках перевірок у 2020 році онлайн за назвою або кодом ЄДРПОУ скористайтесь ресурсом за посиланням: Інспекційний портал 2020

Важливо! Користуючись онлайн сервісом “https://inspections.gov.ua” шукайте своє підприємство і у комплексних перевірках і у річних на відповідний рік.

Як часто можна перевіряти підприємства?/Періодичність здійснення планових перевірок

Згідно п.2 ст.5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”:

Орган державного нагляду (контролю) визначає у віднесеній до його відання сфері критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності.

Ступені ризику в планах перевірок вказані в окремій колонці

З урахуванням значення прийнятного ризику всі суб’єкти господарювання, що підлягають нагляду (контролю), належать до одного з трьох ступенів ризику:високий, середній або незначний.

Планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органом державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання, яка віднесена:

до високого ступеня ризику – не частіше одного разу на два роки;

до середнього ступеня ризику – не частішеодного разу на три роки;

до незначного ступеня ризику – не частіше одного разу на п’ять років.

Плани здійснення перевірок за попередні роки:

2018 Завантажити xls

2019 Завантажити xls

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *