План перевірок підприємств у 2020 році.

На Інспекційному порталі оприлюднено Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.

Для пошуку свого підприємства в планах/графіках перевірок у 2020 році онлайн за назвою або кодом ЄДРПОУ скористайтесь ресурсом за посиланням: https://inspections.gov.ua/site/index?tab=annual

або натисніть: Зведений Графік перевірок 2020

Важливо! Користуючись онлайн сервісом “https://inspections.gov.ua” шукайте своє підприємство і у комплексних перевірках і у річних на відповідний рік.

Для завантаженя Проекту плану здійснення комплексних заходів на 2020 рік у форматі таблиці Exel перейдіть за посиланням: Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.xlsx

Як часто можна перевіряти підприємства?/Періодичність здійснення планових перевірок

Згідно п.2 ст.5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”:

Орган державного нагляду (контролю) визначає у віднесеній до його відання сфері критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності.

Ступені ризику в планах перевірок вказані в окремій колонці

З урахуванням значення прийнятного ризику всі суб’єкти господарювання, що підлягають нагляду (контролю), належать до одного з трьох ступенів ризику:високий, середній або незначний.

Планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органом державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання, яка віднесена:

до високого ступеня ризику – не частіше одного разу на два роки;

до середнього ступеня ризику – не частішеодного разу на три роки;

до незначного ступеня ризику – не частіше одного разу на п’ять років.

Плани здійснення перевірок за попередні роки:

2018 Завантажити xls

2019 Завантажити xls

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *