Спеціальний дозвіл (ліцензія) на користування надрами.

З нашою допомогою Ви легко та швидко отримаєте спеціальний дозвіл (ліцензія) на користування надрами (спецдозвіл на надра).

ТОВ «Пласт» надає послуги з оформлення комплектів документів для одержання спецдозволів на користування надрами.
За нашою допомогою
спеціальні дозволи на користування надрами (спецдозвіл на надра) отримали понад 70 підприємств, з них на геологічне вивчення близько 30 підприємств, а також спеціальні дозволи на розробку родовищ води, в т.ч. мінеральної (близько 10), гранітів, мігматитів, діоритів, кристалічних порід (понад 20); цегельної сировини (понад 20), будівельних пісків, вапняків (в т.ч. пиляних). За підготовленими нами документами 5 спеціальних дозволів на користування надрами було придбано з аукціону, і ще 5 – переоформлено.Ми допоможемо Вам і з переоформленням, продовженням спецдозволу на користування надрами, і з одержанням дублікатів. Також фахівцями ТОВ “Пласт” готуються документи на участь в аукціонах з продажу спецдозволів на користування надрами.

Окрім того, велике значення має не лише одержання спеціального дозволу чи ліцензії, а також і їх збереження. На сьогоднішній день є чимало підстав для призупинення дії спецдозволів чи їх анулювання. Нашими фахівцям надаються юридичні консультації, щодо виконання усіх вимог спеціальних дозволів та чинного законодавства з метою недопущення анулювання спеціальних дозволів. А також здійснюється оскарження (в т.ч.) в судовому порядку рішень про анулювання спеціальних дозволів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *