Пошук та аудит родовищ

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір стосовно перспектив подальшого вкладання коштів в розробку родовищ корисних копалин.

Буріння малогабаритною буровою установкою фахівцями ТОВ “Пласт”

Перед тим, як вкладати кошти в оформлення дозвільних документів на користування надрами чи проводити повномаштабну геологічну розвідку, ми рекомендуємо Вам повести оперетивне обстеження (аудит) цікавих Вам територій чи окремих ділянок надр, включаючи буріння пошукових свердловин з відбором та аналізами проб.
Після такого обстеження, фахівцями нашого підприємства буде попередньо підраховано запаси родовища та надано висновки щодо подальших перспектив геологорозвідувальних робіт на цих ділянках.

Це допоможе Вам визначити чи варто вкладати кошти в подальше освоєння даної ділянки.

На сьогоднішній день, поряд з якістю корисної копалини чимале значення має також відповідна інфраструктура, зокрема віддаленість ділянки надр від залізничних станцій та автодоріг. Нерідко, перспективне, на перший погляд, родовище не може розроблятись у зв’язку з рядом об’єктивних чинників – наявність у санітарній зоні житла, перебування значної частини запасів в межах водоохоронної зони, на території заповідників чи заказників тощо.

З огляду на це дуже важливою, а іноді й вирішальною, є оцінка усіх факторів фахівцями, які не будуть приховувати від Вас можливих ризиків та перешкод.

Впродовж останніх років ми збирали, та аналізували інформацію про перспективні ділянки для геологічного вивчення та розвідані родовища корисних копалин на які спеціальні дозволи (ліцензії) на користування надрами не видавались, були анульовані, чи втратили чинність. Таким чином, нам вдалось сформувати інформаційну базу розвіданих родовищ, що на сьогоднішній день є вільними (щодо яких нема інформації про надання спеціальних дозволів, або такі спеціальні дозволи втратили чинність). З цією інформацією Ви зможете ознайомитись в розділі “Перелік родовищ

російською мовою…>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *