Топозйомка, аерофотозйомка

ТОВ Пласт виконує весь комплекс топографо-геодезичних та аерофотознімальних робіт.

– створення зйомочної основи;
– топографічна зйомка(топозйомка);
– аерофотозйомка;
– зйомка внутрішніх водойм (розрахунки об’ємів водойм);
– винесення в натуру.

1. Створення зйомочної основи

Для більшості топографо-геодезичних завдань їх виконання неможливе без створення надійної мережі вихідних пунктів. Сучасний стан державної геодезичної мережі не завжди дозволяє надійно та швидко виконати роботи зі створення зйомочної мережі чи прив’язки існуючої зйомочної мережі до державної системи координат. Інколи задля невеликих обсягів робіт доводиться прокладати кілометри (а інколи і десятки кілометрів) прив’язочних ходів до пунктів державної геодезичної мережі. Навіть використовуючи професійні GPS приймачі не завжди вдається розв’язати проблему створення зйомочної основи, оскільки досить складною є проблема переходу від всесвітньої системи координат до місцевих систем координат, а також створення надійної висотної основи.

Наявне на підприємстві обладнання та багаторічний досвід нашого підприємства дозволяють створювати якісні зйомочні мережі і таким чином значно полегшити виконання топографо-геодезичних чи маркшейдерських робіт. Контроль якості дозволить уникнути помилок, які згодом стають причиною збитків і неприємностей.

2. Топографічна зйомка

Наше підприємство виконує роботи з топографічного знімання у масштабах 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000 як відкритих, так і забудованих або важкодоступних територій, подеревну та архітектурну зйомку.

Індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта дозволить виконати необхідні роботи з врахуванням всіх потреб замовника та не допустити зайвих витрат.

Від окремого будинку до цілого міста – тахеометрична, GPS та аерофотозйомка.

3. Зйомка внутрішніх водойм (розрахунки об’ємів водойм)

Для отримання дозволу на спеціальне водокористування водоймами потрібно виконати розрахунок об’єму водойми та розрахунок потреби води.

Наше підприємство вже багато років виконує подібні роботи на території Вінницької області, від визначення об’ємів найменших водойм площею до 1 га, до розрахунків зон затоплення населених пунктів і цілих територій.

4. Винесення в натуру

Винесення в натуру передбачає відтворення на місцевості запроектованих ділянок, споруд чи висотних відміток. Нашим підприємством виконуються роботи з:

– винесення в натуру земельних ділянок,
– винесення в натуру проектів будівництва,
– розробки проектів виносу на основі проектних документацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *